O FIRMIE AUTO-ART
LISI OGON

Warsztat samochodowy AutoArt rozpoczął swoją działalność w 2000 roku w podbydgoskiej miejscowości Lisi Ogon – właśnie wtedy wyjechał od nas pierwszy zadowolony klient. Wraz z kolejnymi latami było ich coraz więcej, a doceniły to także zakłady ubezpieczeniowe, które bardzo chętnie z nami współpracują. Posiadamy wielu specjalistów, których wiedza pozwala nam stwierdzić, że o samochodach wiemy dosłownie wszystko. Serwisowanie to nie tylko nasza praca, to także życiowa pasja – jesteśmy gotowi na nowe wyzwania związane z usuwaniem awarii oraz zlikwidowaniem jej przyczyny.

Skontaktuj się z nami: +48 607 039 210

kia-serwis kia-autoart-bydgoszcz-lisi ogon

Certyfikowany serwis KIA

Ze względu na bardzo duże zadowolenie naszych klientów oraz jakość wykonywanych usług firma KIA doceniła nas przypisując nam status autoryzowanego serwisu. Realizujemy naprawy gwarancyjne samochodów KIA jak i pogwarancyjne. Każdy mechanik samochodowy pracujący w naszym zakładzie, uczestniczy w szkoleniach kilka razy w roku, a niemal codziennie dostajemy świeżą informację techniczną prosto od producenta.

Auto-art gwarantuje

Maksymalnie zadbamy o Państwa samochód i dołożymy wszelkich starań aby uniknęli Państwo problemów związanych z codziennym użytkowaniem samochodu.  Posiadamy wysokiej jakości sprzęt zaopatrzony w nowoczesne technologie oraz fachowców, dzięki którym możemy zagwarantować obsługę klientów na najwyższym poziomie.

kia-jakość-autoart- bydgoszcz-Lisi ogon

Auto-Art Artur Zakaszewski 
Ul. Nowowiejska 6, Lisi Ogon/k. Bydgoszczy 
Tel: 607 039 210
E-mail: warsztat@auto-art.eu